+38(0432) 58-89-10
+38(096) 057-60-66
Только натуральные продукты
Главный молочный производитель
Современные технологии
Доступные цены

Популярная продукция

Молоко сгущенное с сахаром 500 г

Цена: 25.68 грн
Количетсво в упаковке: 12

Молоко сгущенное с сахаром 5% 800 г

Цена: 35.94 грн
Количетсво в упаковке: 12

Молоко сгущенное с сахаром 5% 2 кг

Цена: 85.02 грн
Количетсво в упаковке: 8

Молоко цельное сгущенное с сахаром 8,5% 380 г

Цена: 23.82 грн
Количетсво в упаковке: 30

     Приватне підприємство «Еко-молпродукт» розпочало свою діяльність у листопаді 2009 року, та не зважаючи на досить короткий термін продукція підприємства має великий попит на національному ринку.
     На сьогодні підприємство виготовляє молочні консерви: молоко незбиране згущене з цукром, молоко згущене з цукром, молоко згущене з цукром варене в асортименті та какао. На підприємстві впроваджено систему управління безпечністю харчових продуктів відповідно до ISO 22000.
     З початку діяльності на ПП «Еко-молпродукт» і до сьогодні молочні консерви виготовляють за традиційною технологією методом випарювання вологи у вакуум-випарних установках, з наступним охолодженням у вакуум-кристалізаторах.
     Змінюється асортимент молочних консервів, види фасування, пакування, але незмінним залишається вірність традиційному методу виробництва і підтримання на високому рівні якості молока згущеного з цукром, яке має великий попит у споживачів.
     Всю продукцію на підприємстві виготовляють з натурального свіжого молока без рослинних добавок із збереженням усіх смакових якостей, вітамінного та білкового складу.
     За період діяльності підприємства продукція отримала чимало дипломів переможців різноманітних дегустаційних конкурсів.
     Політика підприємства направлена на вдосконалення виробничої діяльності, взаємовідносин з споживачами, партнерами, суспільством.
     Найвища мета діяльності підприємства – виробництво високоякісної безпечної конкурентоспроможної продукції та задоволення найвибагливіших вимог споживачів.